ГоловнаРеєстраціяВхід Освіта Запорізького краю 2016 Вівторок, 24.04.2018, 20:49
  Виставкова зала Вітаю Вас Гість | RSS

 
 
Головна » Статті » ВИСТАВКОВА ЗАЛА » Запорізький район

Професійна діяльність учителя в інноваційному навчальному закладі
Удосконалення рівня професійної компетентності педагогічних працівників — один з основних напрямів реформування системи освіти. Модель сучасного педагога передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку. Сучасний етап розвитку сфери освіти характеризується масовим впровадженням інформаційних і телекомунікаційних технологій у діяльність всіх учасників освітнього процесу. Інформатизація є одним з основних чинників, які змушують освіту вдосконалюватися. Розвиваються зміст і методи навчання, змінюється роль педагога, який поступово перетворюється з транслятора знань в організатора діяльності учнів з придбання нових знань, умінь і навичок.

Джерело: http://profdialnist.blogspot.com/
Категорія: Запорізький район | Додав: (28.02.2016) | Автор: Малюк Надія Олексіївна E
Переглядів: 457 | Коментарі: 16 | Рейтинг: 3.9/59
Всього коментарів: 161 2 »
16  
Надія Олексіївна конкурентноспроможний вчитель: висококваліфікований спеціаліст, який має унікальні професійні знання, природні здібності, учитель, який довів до високого рівня свою педагогічну майстерність, прагне досягти успіху, веде активну педагогічну роботу, має значний досвід учительської практики.
Здоров'я Вам, успіхів!

15  
Надія Олексіївно!Ви високопрофесійно навчаєте учнів,а також підвищуєте рівень вчителів у нашому освітянському просторі.Ця тема сучасна,корисна і дуже необхідна,гадаю,КОЖНОМУ!Щиро дякуємо Вам за те,чому Ви нас вчили,без ваших знань нам неможливо бути талановитим педагогом в сучасній школі!

14  
Надія Олексіївна - це вчитель, який веде за собою у світ комп'ютерних технологій, освітніх інновацій. дякую Вам за Ваш неоціненний досвід!

13  
Цікавий матеріл. Бажаю успіхів і перемоги.

12  
Процес інформатизації суспільства зумовлює й інформатизацію освіти: використання нових інформаційних технологій, орієнтованих на реалізацію психолого-педагогічної мети навчання і виховання. Ви завжди йдите в ногу із часом, ваша робота актуальна і цікава. Успіхів вам і натхнення!

11  
Надія Олексіївна-педагог-майстер. Вчить не тільки учнів, але й учителів нашої школи оволодівати комп'терними технологіями. Вдячна за Вашу допомогу, терпіння і мудрість.Бажаю успіхів!

10  
Дуже цікавий та корисний досвід! Впевнена, що багатьом він стане у нагоді! Вперед до нових звершень та перемог! smile

9  
Надія Олексіївна - учитель ХХІ століття, учитель не тільки для учнів, а й для вчителів. Бажаю перемоги!

8  
У Вас дуже цікавий матеріал,цікаві уроки.

7  
Сучасний вчитель по-новому повинен розуміти свою стратегію роботи з учнями: головним є нетільки предмет, якому він навчає, а особистість, яку формує вчитель!

1-10 11-16
Ім`я *:
Email *:
Код *:
 
 

Вхід на сайт

Пошук

Архів записів


Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • ІнтерБрама
 • Кафедра менеджменту
 • Портал інклюзивної освіти
 • Інновації та інноватика

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

   

  Copyright MyCorp © 2018
  Безкоштовний хостинг uCoz