ГоловнаРеєстраціяВхід Освіта Запорізького краю 2016 Вівторок, 21.03.2023, 06:44
  Виставкова зала Вітаю Вас Гість | RSS

 
 
Головна » Статті » ВИСТАВКОВА ЗАЛА » м.Бердянськ

Створення акмеологічного середовища як одна з умов розвитку особистості майбутнього успішного випускника початкової школи
Створення акмеологічного середовища як одна з умов розвитку особистості майбутнього успішного випускника початкової школи Необхідність акмеологічного підходу в навчально-виховному й управлінському процесі загальноосвітньої школи очевидна, оскільки суспільство очікує від школи, що її випускники будуть комунікабельними, креативними, самостійно мислячими особистостями, що прагнуть до успіху й вміють самостійно будувати індивідуальну траєкторію розвитку. Акмеологічні прийоми, акме- технології пропонують практичне рішення питання особистісного й професійного успіху. Актуальність теми обумовлена особливим інтересом педагогіки й методики до проблеми підвищення якості освіти. Пошук оптимальних, найбільш ефективних способів, що впливають на якість освіти, в останні роки тільки розширюється. Створюються нові педагогічні технології, актуалізуються вже відомі, оскільки все більш явною є неможливість традиційної освітньої системи відповідати новим соціокультурним і економічним умовам. Мета сучасної школи – дати суспільству всебічно розвинену, інформовану, освічену людину, яка має жити в ХХІ ст. і працювати на його користь. Основою нової школи є зовсім нова людина, новий учень, який прагне до саморозвитку та самовдосконалення, уміє самостійно здобувати інформацію, розширюючи свій світогляд Вчителі повинні сьогодні навчити школярів орієнтуватися в потоці інформації, формувати в них готовність до самоосвіти Для цього слід реалізувати на практиці такі завдання: Створити оптимальні умови для виявлення пізнавальної активності учнів; Формувати потреби навчатися протягом усього життя; Сприяти формуванню вмінь та навичок здобувати знання самостійно за допомогою різних джерел інформації. Створення акмеологічного середовища сприяє вихованню , розвитку, навчанню успішного випускника початкової школи за складеною моделю. “ Якщо хочеш виховати в дітях сміливість розуму, самостійність як особистісну рису, то створи такі умови, щоб спалахи їх думок утворювали царство думки, дай їм можливість відчути себе в ньому володарями. ” Ш. Амонашвілі


Джерело: http://konkyrszoippo.blogspot.com
Категорія: м.Бердянськ | Додав: (02.02.2016) | Автор: Тесленко Світлана Валентинівна E
Переглядів: 1073 | Коментарі: 6 | Рейтинг: 3.8/41
Всього коментарів: 6
6 Катерина  
Замечательный материал

5 Виктория  
Очень много интересного материала. Радует то, что этот блог комментируют и обсуждают. Значит, тема действительно актуальна. Для своей работы я нашла много ценной информации.Спасибо! :)

4 Lana  
Володимире Гавриленко (kraka2316), гадаю, авторам роботи лестить Ваша увага і критика. Але, якби Ви дійсно уважно читали роботу, то помітили б , що останній розділ «Література», на який автори роблять посилання. А роль вчителя - вчити , аналізувати, навчатися. А не писати дисертації. На мою думку , задум викладеної роботи дуже цікавий, і, якщо його довести до логічного завершення, то майбутнє Вашого сина буде, дійсно , кращим!

2 kraka2316  
Мабуть, вчителька не тільки не знає правила правопису та орфографії... Вона ще й не знає, що є таке АКМЕОЛОГІЯ... Суцільна стидоба... А ще такі кричать: "Слава Україні!.." ГАНЬБА ТАКИМ ВЧИТЕЛЯМ!!!

1 Teacher  
Сподобалась модель випускника початкової школи.Дякую за поради вчителям у спілкуванні з учнями.Цікавий матеріал.

3 kraka2316  
То Ви хто, кума? Що може сподобатися у цьому скопійованому зборі слів???

Ім`я *:
Email *:
Код *:
 
 

Вхід на сайт

Пошук

Архів записів


Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • ІнтерБрама
 • Кафедра менеджменту
 • Портал інклюзивної освіти
 • Інновації та інноватика

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

   

  Copyright MyCorp © 2023
  Безкоштовний хостинг uCoz