ГоловнаРеєстраціяВхід Освіта Запорізького краю 2016 Вівторок, 05.03.2024, 17:58
  Виставкова зала Вітаю Вас Гість | RSS

 
 
Головна » Статті » ВИСТАВКОВА ЗАЛА » м.Енергодар

СТРУКТУРНО - ФУНКЦІОНАЛЬНА МОДЕЛЬ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО СУПРОВОДУ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ
В блозі «Структурно - функціональна модель науково-методичного супроводу інноваційних процесів в освітній системі малого міста» (Номінація «Управління і науково-методичний супровід інноваційного розвитку сучасних закладів освіти» ) представлена інноваційна розробка колективу Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради (директор Букреєва С.М.). Матеріали досвіду містять системний опис етапів науково-дослідної та експериментальної роботи з названої теми, характеристику технології та моделей науково-методичного супроводу інновацій в навчальних закладах міста, приклади ефективних форм методичної роботи та результативності дослідно-експериментальної роботи. Робота призначена для методистів РМК (ММК, методичних центрів) та управлінців.

Джерело: http://enmcosvitamista.blogspot.com/
Категорія: м.Енергодар | Додав: (10.03.2016) | Автор: Букрєєва Світлана Михайлівна E
Переглядів: 1162 | Коментарі: 10 | Рейтинг: 4.8/28
Всього коментарів: 10
10 Жанна  
Представлений матеріал відрізняється системністю, має наукове підгрунтя та практичну значимість (що підтверджується високими досягненнями в різного рівня професійних, творчих та інтелектуальних конкурсах освітянської спільноти міста). Буде корисним для колег-освітян в роботі щодо підвищення рівня науково-методичного супроводу інноваційних процесів в освіті.

9 Анна Добрева  
Матеріали досвіду містять системний опис етапів науково-дослідної та експериментальної роботи cтруктурно - функціональна модель науково-методичного супроводу інноваційних процесів в освітній системі малого містa" корисні як для методистів РМК (ММК, методичних центрів), так і для управлінців. Дякуємо за цікавий досвід!

8 Худенкова І.Г.  
Робота директора Науково-методичного центру представляє системну діяльність Науково-методичногоцентру управління освіти Енергодарської міської ради, яка спрямована на підвищення якості освітніх послуг в місті. Вона можк бути використана усіма методичними службами, які опікуються підвищенням професійної діяльності педагогів.

7 ДНЗ № 4 "Чебурашка"  
Науково-методичний супровід, який здійсюється НМЦ м. Енергодара, є провідною технологією інноваційного розвитку освітньої системи міста. Він ґрунтується на демократичних та гуманістичних засадах, створює умови для оволодіння педагогічними кадрами інноваційною діяльністю, підвищення професійної компетентності педагогів та здійснення професійної діяльності. Бажаємо перемоги!!!!!!

6 Методист, м.Бердянськ  
Представлена робота демонструє системну діяльність Центру саме практичного напрямку. ВВажаю, саме тому педагоги міста перемагають на Всеукраїнських виставках, конкурсах, а їх учні достойно представляють місто на олімпіадах, інших ітелектуальних конкурсах.
Бажаю подальших успіхів та премог всім освітянам міста Енергодар!

5 Мечетна Л.В  
Думаю, що в умовах модернізації загальної освіти, діяльність науково-методичного центру дуже важлива. Інноваційна робота НМЦ структурована, послідовна, логічна. Методична розробка цікава, реалістична і маю надію, буде результативна при її виконанні.

4 ДНЗ № 8 "Веселка"  
Дякуємо працівникам НМЦ за постійну роботу спрямовану на підвищення якості освіти в усіх типах освітніх закладів, за підтримку щодо розвитку інноваційної діяльності педагогічних кадрів.
Дані види роботи (дослідно-експериментальні майданчики, робота опорних закладів, семінари, вебінари, майстер-класи) підвищують ефективність роботи педагогічних колективів у впровадженні інновацій та їх розповсюдження серед педагогічної спільноти.

3 ДНЗ №12 " Посмішка Пізнайки"  
Матеріали досвіду Науково - методичного центру практичні, дієві, сприяють оновленню складових педагогічного процесу,підвищенню рівня професійної компетентності, створюють умови для самореалізації особистості педагогів, атмосферу творчості, співтворчості. Бажаємо успіхів!

2 ДНЗ №3 "Світлячок!  
Ми вдячні нашому Науково-методичному центру за постійну підтримку і бажання йти вперед. Матеріали досвіду цінні для керівників і спонукають до роботи в інноваційному режимі творчі колективи! Бажаємо подальших успіхів та перемог!!!!!

1 ЕНВК №6  
В системі освіти міста Енергодара створена інноваційна система науково-методичної роботи, яка діє на засадах досягнень сучасної педагогічної науки, та спрямована на підвищення якості освіти в усіх ЗНЗ міста. Створена модель та система науково-методичного супроводу сприяє розвитку інноваційної діяльності малодосвідчених педагогів та педагогів, які вже мають власний досвід, активізує їх творчу діяльність, спонукає до розвитку і саморозвитку, підвищує професійну компетентність. Дякуємо за співпрацю та бажаємо перемоги!

Ім`я *:
Email *:
Код *:
 
 

Вхід на сайт

Пошук

Архів записів


Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • ІнтерБрама
 • Кафедра менеджменту
 • Портал інклюзивної освіти
 • Інновації та інноватика

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

   

  Copyright MyCorp © 2024
  Безкоштовний хостинг uCoz