ГоловнаРеєстраціяВхід Освіта Запорізького краю 2016 Вівторок, 06.12.2022, 02:36
  Виставкова зала Вітаю Вас Гість | RSS

 
 
Головна » Статті » ВИСТАВКОВА ЗАЛА » м.Запоріжжя

Ефективність використання інтерактивних ресурсів Інтернету для розвитку колективного інформаційного простору навчального закладу як фактору
Основою блогу вчителя є розділи Інфопростір, Майстер-класи, Портфоліо та Тренінги, які створено за результатами своєї роботи у школі. Це електронний аналог для дистанційної роботи вчителів та учнів школи.
<BR>1. Майстер-клас як одна з форм представлення свого досвіду, пропаганда своїх досягнень та портфоліо результатів.
На сторінці блогу план роботи та посилання на сайти для роботи, опитування у Google-формах.
<BR>На сторінках Щоденника пости про матеріали з мережі Інтернет, які відражають сучасні погляди на проведення майстер-класів.
<BR>2. Сторінка блогу Тренінги, де викладено інструкції до роботи вчителів (авторські розробки та роботи, які викликали здивування у мережі Інтернет). Розроблені інструкції, допрацьовуються, доповнюються новими матеріалами, перебудовується їх структура. Про що прописано на сторінці блогу Щоденник у постах.
<BR>Таким чином, блог постійно поповнює свою скарбничку знань для розвитку досвіду (реального та віртуального). Це тренує кожен день пізнавати щось нове та втілювати нові навички.
<BR>3. Інфопростір вчителя для навчання учнів у дистанційному режимі (розділ формується)
<BR>4. Портфоліо. Це приклад передавання педагогічного досвіду вчителям. На сторінках блогу запропоновано як створити портфоліо шості типів: веб (сам блог), презентація, часова стрічка з пройденим шляхом, «сертифікатний іконостас», анотацію за пройденими тренінгами (у розділі Тренінги) з посиланнями на сайти тьютерів з виконаними та використаними у навчальному процесі роботами, сервіс Microsoft Docs.
<BR>5. Блог вчителя це фактор розвитку професійного досвіду. Щоденник блогу допомагає систематизувати думки та класифікувати розрізненні знання та навички в єдину систему, спілкуватися з однодумцями та удосконалювати свій досвід.
<BR>Крім того, деякі пости Щоденника з часом збираються в окремі сторінки блогу, як підменю досвіду вчителя та викладаються в одну з основних відповідних їм тем меню. Скарбничка Щоденника перетворюється у професійний досвід, який узагальнюється у Портфоліо, Майстер-класах або у Тренінгу чи Інфопростіру вчителя.


Джерело: http://pedvistavka.at.ua/publ/2015_ko_interaktivne_seredovishhe/interaktivne_seredovishhe/efektivnist_vikoristannja_inte
Категорія: м.Запоріжжя | Додав: (17.03.2016) | Автор: Кобзарєва Тетяна Едуардівна E
Переглядів: 759 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 3.5/13
Всього коментарів: 3
3 rocsolana1961  
Тетяно Едуардівно! Ви - молодчина та велика трудівниця. У Вас є чому повчитися. Ви щедро ділитеся своїми знаннми з колегами. Завдяки Вашому блогу та рекомендаціям дізналася багато нового на інформаційному просторі. Щиро зичу Вам перемоги!

2 Светлана  
Данная работа заслуживает того, чтобы обратить на неё внимание. Мне очень нравится блог учителя Кобзаревой Татьяны Эдуардовны, который находится в постоянном обновлении. На его страницах я нахожу необходимую информацию по совершенствованию своих знаний в современном медиа пространстве, получаю возможность более эффективного использования интерактивных ресурсов Интернета для практического применения в работе библиотеки. Благодаря неустанной работе Татьяны Эдуардовны на своем блоге по накоплению информации о медиаграммотности, любой человек обратившийся на страницы блога найдет интересную и нужную информацию для расширения и осовременивания личных познаний в информационном пространстве.

1 Тетяна  
Прошу исправить адрес источника (он не верно отражается): http://goo.gl/i77j5P (короткий) и добавить адрес блога http://webprofilportfolio.blogspot.com/ (не думала, что только этот текст будет - сокращала)

Ім`я *:
Email *:
Код *:
 
 

Вхід на сайт

Пошук

Архів записів


Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • ІнтерБрама
 • Кафедра менеджменту
 • Портал інклюзивної освіти
 • Інновації та інноватика

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

   

  Copyright MyCorp © 2022
  Безкоштовний хостинг uCoz