ГоловнаРеєстраціяВхід Освіта Запорізького краю 2016 Неділя, 28.11.2021, 05:45
  Виставкова зала Вітаю Вас Гість | RSS

 
 
Головна » Статті » ВИСТАВКОВА ЗАЛА » м.Запоріжжя

ФІЗІЧНЕ САМОВДОСКОНАЛЕННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ПСИХОФІЗИЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ УЧНІВ ГІМНАЗІЇ НА ОСНОВІ ІННОВАЦІЙНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ «ЛІДЕР»
Традиційна система фізичного виховання в масових школах не сприяє здоров'ю українських учнів. Існуючи програми з фізичного виховання школярів носять регламентуючий і нормативний характер. Відсутня чітка диференціація засобів, методів і вимог до учнів з урахуванням їх стану здоров'я, фізичної підготовленості, типологічних особливостей особистості. Урок фізичного виховання перетворився в тренінг, прийом нормативів і тестів з фізичної підготовки учнів, що потягло за собою стересогенність фізичного навантаження на непідготовлений організм більшості учнів. Така маніпулятивність сприяє формуванню негативного ставлення в учнів, їх батьків до фізичної культури. Для заохочення учнів до занять фізичною культурою та підвищення якості освіти розроблена та впроваджується інноваційна педагогічна технологія «Лідер» (автор - Аксьонова О.П., 2011р.), на основі якої базується мій досвід роботи. Це так звана «нова фізична культура», яка потребує нових підходів вчителя до конструювання уроку, відносин з учнями, принципів та методів проведення уроку фізичної культури.


Джерело: http://galichevairina.blogspot.com/2016/04/2016.html
Категорія: м.Запоріжжя | Додав: (09.04.2016) | Автор: Галічева Ірина Павлівна E
Переглядів: 1451 | Коментарі: 14 | Рейтинг: 4.3/34
Всього коментарів: 9
9 Александр   [Матеріал]
Желаю вам победы!

8 Александр   [Матеріал]
Желаю вам победы!

7 Людмила   [Матеріал]
Новый подход к организации физического воспитания учащихся в общеобразовательных школах - это правильно, не муштра, а осознанное понимание учащимися пользы от занятий физической культурой для здоровья и улучшения качества жизни. Такое начинание очень важно и следует оказывать новаторам всемерную поддержку.

6 Юлия   [Матеріал]
Очень актуальная работа, подтвержденная успехами как самого учителя, лидера по жизни, та ее учениками. Желаю только ПОБЕДЫ и не останавливаться на достигнутом.

5 Бектургапова Виктория   [Матеріал]
Ирина Павловна и сама по натуре лидер, и работу свою любит. Всегда работает на результат и никогда не останавливается на достигнутом. Желаю ей и дальше такого же активного образа жизни)))

4 Cas   [Матеріал]
u r the best :> ~♥

3 Aлександра Носова   [Матеріал]
Самый любимый учитель ! Ирина Павловна , мы вас любим! Скучаю по соревнованиям и первым местам

2 Тришка   [Матеріал]
Ирина Павловна на своих уроках создает условия для развития лидерского потенциала учащихся, которые способствуют проявлению спортивной активности наших ребят. Это подтверждают наши выпускники, среди которых есть чемпионы Европы, мира и даже Юношеских Олимпийских игр! Команда школы ни раз была победителем всевозможных соревнований, а это в гимназии с углубленным изучением иностранных языков – реальное ДОСТИЖЕНИЕ! Рекомендую коллегам познакомиться с авторским блогом учителя, в котором Ирина Павловна рассказывает о спортивной жизни учеников и учителей нашей гимназии. С уважением, Ирина Топчий - учитель трудового обучения Запорожской гимназии № 11, учитель-эксперт Microsoft

1 Ангелина   [Матеріал]
Вы молодец)) Мы за вас))

Ім`я *:
Email *:
Код *:
 
 

Вхід на сайт

Пошук

Архів записів


Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • ІнтерБрама
 • Кафедра менеджменту
 • Портал інклюзивної освіти
 • Інновації та інноватика

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

   

  Copyright MyCorp © 2021
  Безкоштовний хостинг uCoz