ГоловнаРеєстраціяВхід Освіта Запорізького краю 2016 Вівторок, 06.12.2022, 04:00
  Виставкова зала Вітаю Вас Гість | RSS

 
 
Головна » Статті » ВИСТАВКОВА ЗАЛА » м.Запоріжжя

Телекомунікаційний навчальний проект з трудового навчання «Творилкина мастерская»
Блог презентує досвід вчителя трудового навчання Запорізької гімназії № 11 Топчій Ірини Вікторівни щодо прийомів та методів розробки телекомунікаційного (мережевого) проекту з трудового навчання «Творилкина мастерская», який втілює поєднання традиційної методики навчання технології в’язання гачком з інформаційно-комунікаційними технологіями, упровадженими в проектну діяльність учнів під час вивчення предмету «Трудове навчання». Показана здатність учнів використовувати ІКТ та ресурси Інтернету для виконання різноманітних завдань. Блог містить посилання на авторські матеріали - безпосередньо на сам проект та на роботу учнів, має відеофільм та презентації у форматі Sway та PowerPoint+Office Mix, що підтверджують виконану, під час проекту, роботу.


Джерело: http://dosvidtopchiyiryna.blogspot.com/
Категорія: м.Запоріжжя | Додав: (05.03.2016) | Автор: Топчій Ірина Вікторівна E
Переглядів: 1236 | Коментарі: 8 | Рейтинг: 4.2/27
Всього коментарів: 8
8 Тетяна  
Ирина, желаю успехов и победы

6 Ирина  
Данний проект з трудового навчання заслуговує на увагу та дійсно може бути використаний іншими вчителями під час організації проектної діяльності у навчальному процесі.Цей досвід налаштовує вчителів на підвищення своїх навичок в оволодінні ІКТ- технологіями. Пронект - приклад небайдужого ставлення до своєї праці, творчого підходу та таланту вчителя. Наголошую: проект авторський, аналогів не має, має практичне направлення щодо навчання технологією в'язання гачком. Вітаю Ірину Вікторівну з перемогою ,проект став лауреатом 12 Всеукраїнського конкурсу Microsoft Україна"Вчитель- новатор". Бажаю подальших успіхів та натхнення.
З повагою ,Галічева Ірина Павлівна.-керівник ШМО.

7 Тришка  
Дякую, Ірина Павлівна! Дуже приємно читати ТАКИЙ коментар!

4 Tata  
Вже декілька років поспіль я користуюсь інформацією з сайту вчителя Топчій Ірини Вікторівни "Калейдоскоп идей". Бачу скільки титанічної праці та любові до своєї професії вкладено в поповнення цього сайту, а також блогів "Вдохновение" (МО вчителів трудового навчання Жовтневого району м. Запоріжжя) та "Калейдоскоп здоровья" (основи здоров’я). Ірина Вікторівна ділиться своїм досвідом з колегами на сторінка свої сайту та блогів, шляхом розміщення свої матеріалів на сторінка он-лайн журналів та не відказує в допомозі всім хто цікавиться. Жодне моє запитання до неї не залишилось без відповіді. Дякую їй і за моє долучення до дистанційного навчання. Цієї осені я разом з групою свої учнів приймала перший раз участь в мережевому проекті "Творилкина мастерская". Ми отримали море задоволення від цікавої та благодійної ідеї проекту, від досконалої структури, креативного дизайну, матеріалів розміщених на кожному етапі проекту, використання різноманітних он-лайн ресурсів, співпраці з іншими командами в спільних документах Google та постійної уваги до учасників проекту від куратора - Ірини Вікторівни. І все, як завжди, виконано на "Відмінно".
З повагою, Колосунова Тетяна, вчитель трудового навчання Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназії Вінницької області

5 Тришка  
Дякую, Тетяна Іллівна! Було дуже приємно працювати з Вами і Вашою командою! biggrin

3 Тришка  
Коментар від Олени Бредюк 13/03/2016, 15:22 щодо досвіду роботи Топчій І.В. на сторінках http://topchiy.com.ua/2016/03/06/prinimayu-uchastie-v-oblastnoy-vyistavke-osvita-zaporizkogo-krayu-2016/:
З проектом Ірини Топчій ознайомлена. Була здивована таким масштабом. Все продумано і чітко організовано. Мені, як вчителю трудового навчання, видно, що вкладено багато часу, досвіду і терпінння.
З точки зору вчителя- проект цікавий і всі уроки в темі розроблені. Якщо є компьютер вкласі, то вчителеві залишається вчасно вмикати і слідкувати за процесом в`язання. Навіть готуватися до уроку майже не треба! Це і є полегшення для вчителя. Складністю є контролювати всі дії учнів і вчасно виконувати всі завдання.
З точки зору блогера- мені приймати участь у проекті не вигідно, оскільки свій уникальний матеріал я розташовую на свій блог. Для його оновлення мені потрібно самій писати статті і наповнювати цікавими ідеями і поробками. І це займає багато часу.
Але Ірина змогла створити, запустити і провести цей проект, що змушує захоплюватися і думати про можливості створити щось своє, особливе.
З повагою, Олена Бредюк м.Чернігів

2 Тришка  
Коментар від Чистякової Лариси Петрівни 6 марта 2016 г., 18:15 щодо досвіду роботи Топчій І.В. на сторінках http://trud-hobby.blogspot.com/2016/03/oblasna-vistavka-2016.html#more:ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ СПОСТЕРІГАЮ ЗА ВАШИМИ РОБОТАМИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЯМИ, З ВАШОГО ДОЗВОЛУ ВИКОРИСТОВУЮ У СВОЇЙ РОБОТІ. ДЯКУЮ ЗА МОЖЛИВІСТЬ ПОБУВАТИ НА ВАШИХ УРОКАХ, МЕТОДИЧНИХ СЕМІНАРАХ....(ХОЧ І ВІРТУАЛЬНО)ТА ПОЗНАЙОМИТИСЬ З РОБОТОЮ ВЧИТЕЛІВ ЗАПОРІЖЖЯ! БАЖАЮ ПЕРЕМОГИ!!! РЕКОМЕНДУЮ ВАШ БЛОГ УСІМ!!!

1 Тришка  
Коментар від Олени Заменягре 5 марта 2016 г., 15:54 щодо досвіду роботи Топчій І.В. на сторінках http://trud-hobby.blogspot.com/2016/03/oblasna-vistavka-2016.html#more: Надзвичайно продуктивний вчитель, крокує в ногу з часом. Досвід вартий уваги колег Запорізької області і України. Не всі вчителі трудового навчання товаришують з ІКТ-технологіями, а пані Ірина захопила нас своєю майстернею. Будемо вивчати і практично застосовувати!

Ім`я *:
Email *:
Код *:
 
 

Вхід на сайт

Пошук

Архів записів


Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • ІнтерБрама
 • Кафедра менеджменту
 • Портал інклюзивної освіти
 • Інновації та інноватика

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

   

  Copyright MyCorp © 2022
  Безкоштовний хостинг uCoz