ГоловнаРеєстраціяВхід Освіта Запорізького краю 2016 Вівторок, 05.03.2024, 16:05
  Виставкова зала Вітаю Вас Гість | RSS

 
 
Головна » Статті » ВИСТАВКОВА ЗАЛА » Запорізький район

ФОРМУВАННЯ КОМУНІКАТИВНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ НА УРОКАХ ІМ ШЛЯХОМ ВПРОВАДЖЕННЯ іННОВАЦІЙНИХ КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Уміння мовленнєвої діяльності – це уміння виражати думку просто, логічно, говорити переконливо, здійснюючи максимально ефективний вплив на співбесідника, спонукати його до активної мовленнєвої взаємодії. Епоха швидкісної комунікації потребує конкурентоспроможних осіб, які із зацікавленістю виконують свої соціальні ролі, навчені працювати в команді, застосовують у конкретному спілкуванні знання однієї або декількох іноземних мов, активно взаємодіють з соціумом, застосовуючи елементи інноваційних педагогічних технологій, переміщених з освітньої площини на реальне життя. Реалізація Національної стратегії освіти на період до 2021 року передбачає пошук ефективних шляхів підвищення якості і конкурентоспроможності освіти. Впровадження інноваційних педагогічних технологій у процес формування комунікативної компетенції в повній мірі забезпечує виконання суспільного замовлення, формує необхідні екстралінгвістичні та лінгвістичні навички й уміння з урахуванням євроінтеграційних процесів.

Джерело: http://forlang-intelle.ucoz.ua/blog/
Категорія: Запорізький район | Додав: (12.02.2016) | Автор: Гльоза Анна Миколаївна E
Переглядів: 1011 | Коментарі: 10 | Рейтинг: 3.6/34
Всього коментарів: 10
10 Антоніна  
Реалізація моделі інноваційних технологій на уроках іноземної мови забезпечує розвиток і саморозвиток особистості, сприяє формуванню її організаційних, інформаційних, комунікативних компетентностей, міцному засвоєнню програмового матеріалу.

9 Добренька О.Я.  
Я впевнена, що завдяки новим освітнім технологіям ми зможемо виховати комунікативні навички підростаючого покоління. Бажаю успіхів!

8 balnatalya  
Переваги впровадження ІКТ - це ефективний допоміжний технічний наочно-слуховий засіб; допоміжний засіб учбово-пізнавальної діяльності учнів; засіб підвищення мотивації та бажання учнів вивчати іноземну мову; засіб підвищення інтерактивної та комунікативної діяльності. Цікавий і корисний матеріал. smile

7 Інна  
Досить цікавий блог - є справді багато корисної інформації. Обов’язково візьму собі на замітку викладені матеріали. Дякую!

6 nagula  
Комунікативна компетентність належить до групи ключових, тобто має особливу значимість у житті людини, тому її формуванню слід приділяти особливу увагу.
Ваша тема актуальна і цікава, бажаю успіхів у її подальшій реалізації!

5 Валентина Хвостенко  
Формування комунікативної компетентності - головне завдання вчителя іноземної мови, а з використання ІКТ процес навчання стане легшим,цікавішим і доступнішим. Бажаю успішної реалізації проблемної теми.

4 Колесник Т. А.  
Згода. що впровадження ІКТ в навчальний процес стимулює інтерес до навчальної діяльності, сприяє формуванню логічного та творчого мислення, сприяє розвитку здібностей учнів та формуванню інформаційної культури, допомагає під час вивчення іноземної мови.

3 тетяна  
Успіхів та творчих дітей Вам!

2 Larisa  
Школа нового покоління потребує особливої уваги до інноваційних процесів, створення умов для вільного розвитку особистості! Успіхів!

1 Надія  
Сучасна молодь обов'язково повинна знати іноземні мови. Це необхідно як для професійного становлення, так і для спілкування. Тому робота сучасна, актуальна. ВУчитель має високий рівень використання ІКТ на уроках. Успіхів та натхнення!

Ім`я *:
Email *:
Код *:
 
 

Вхід на сайт

Пошук

Архів записів


Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • ІнтерБрама
 • Кафедра менеджменту
 • Портал інклюзивної освіти
 • Інновації та інноватика

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

   

  Copyright MyCorp © 2024
  Безкоштовний хостинг uCoz