ГоловнаРеєстраціяВхід Освіта Запорізького краю 2016 Вівторок, 05.03.2024, 15:58
  Виставкова зала Вітаю Вас Гість | RSS

 
 
Головна » Статті » ВИСТАВКОВА ЗАЛА » Запорізький район

ФОРМУВАННЯ ОСОБИСТОСТІ ДИТИНИ Й ПІДГОТОВКА ЇЇ ДО ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ РІЗНИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ
Сьогодні в освітньому просторі України відбуваються кординальні зміни, традиційні способи передачі інформації уступають місце використанню інформаційно-комунікативних технологій. В цих умовах необхідно орієнтуватися в широкому спектрі інноваційних технологій, ідей. Тому я постійно піклуюсь про те, щоб на уроці залучати кожного учня до діяльності, що забезпечує формування і розвиток пізнавальних потреб. Це особливо важливе в підлітковому віці , коли формуються постійні інтереси і здібності до того чи іншого предмету. До того ж в сучасних умовах важливе значення набула проблема професійної підготовки спеціалістів, здібних думати і діяти творчо, самостійно, нетрадиційно. На практиці це виражається в різноманітних шляхах i формах індивідуалізації i диференціації, адаптації навчання до вікових та індивідуальних особливостей учнів.

Джерело: http://osvittehnol.blogspot.com/
Категорія: Запорізький район | Додав: (11.02.2016) | Автор: Франко Тетяна Василівна E
Переглядів: 1031 | Коментарі: 11 | Рейтинг: 4.1/87
Всього коментарів: 111 2 »
11 Антоніна  
Тетяна Василівна - вчитель, який найчастіше виступає в ролі організатора всіх видів діяльності учня як компетентний консультант і помічник.

10 Валентина Хвостенко  
Ідея втілення інноваційних технологій в навчання передбачає досягнення мети високоякісної освіти, тобто освіти конкурентноздатної, спроможної забезпечити кожній людині умови для самостійного досягнення тієї чи іншої цілі, творчого самоутвердження у різних соціальних сферах.Бажаю успіхів у досягненні поставленої мети!

9 Олена  
Матеріал допомагає більш детально розглянути впровадження сучасних технологій в освітньому процесі. Успіху Вам!

8 Ольга Апостолова-Возница  
Людина народжується як індивід, як суб'єкт суспільства, з притаманними їй природними задатками, формується як особистість у системі суспільних відносин завдяки цілеспрямованому вихованню. Бажаю успіху у вихованні

7 Добренька О.Я.  
Дуже цікава та грунтовна робота!! Бажаю творчого натхнення та успіху!

6 nagula  
Впровадження сучасних педагогічних технологій та методик,сприяє формуванню та розвитку особистості, спроможної повноцінно реалізуватись в житті. Ця тема актуальна і цікава, бажаю успіхів і творчої наснаги!

5 balnatalya  
Дійсно, включення в хід уроку інформаційно- компютерних технологій робить процес навчання математиці цікавим,полегшує подолання труднощів у засвоєнні навчального матеріалу, розвиває творчі особливості учнів.

4 тетяна  
Здібних Вам та думаючих учнів.

3 Larisa  
Залучення кожного учня до діяльності, створення умов для розвитку пізнавальних потреб, думати і діяти творчо, самостійно, нетрадиційно, це і є сучасний урок!! Успіхів!!

2 Інна  
Вважаю, що саме завдяки новим освітнім технологіям ми зможемо виховувати грамотних фахівців у всіх галузях України! Дякую!

1-10 11-11
Ім`я *:
Email *:
Код *:
 
 

Вхід на сайт

Пошук

Архів записів


Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • ІнтерБрама
 • Кафедра менеджменту
 • Портал інклюзивної освіти
 • Інновації та інноватика

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

   

  Copyright MyCorp © 2024
  Безкоштовний хостинг uCoz