ГоловнаРеєстраціяВхід Освіта Запорізького краю 2016 Вівторок, 05.03.2024, 16:57
  Виставкова зала Вітаю Вас Гість | RSS

 
 
Головна » Статті » ВИСТАВКОВА ЗАЛА » Запорізький район

ФОРМУВАННЯ В УЧНІВ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ НА ПІДСТАВІ ЗДОРОВ'ЯЗБЕРІГАЮЧИХ ТА ІНТЕРАКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Формування у школярів здорового способу життя, розвиток здоров’язбережувальних компетенцій, свідомого ставлення до власного здоров'я і життя, виховання культури здоров’я, морально та фізично здорової особистості, є найголовнішим соціальним завданням всього шкільного колективу, яке і здійснюється на підставі здоров’язберігаючих та інтерактивних технологій та інноваційних підходів до організації навчально-виховного процесу.

Джерело: http://osvitazpsuchasna.blogspot.com/
Категорія: Запорізький район | Додав: (17.02.2016) | Автор: Нагула Людмила Іванівна E
Переглядів: 2023 | Коментарі: 24 | Рейтинг: 4.2/103
Всього коментарів: 241 2 3 »
24 Мар'яна  
Здорова людина - це фізично та розумово гармонійно розвинута людина, добре адаптована до навколишнього фізичного та соціального середовища. Вона повністю реалізує свої фізичні та розумові здібності, може пристосуватися до змін в навколишньому середовищі, якщо вони не виходять за межі норми, і внести свій вклад в добробут суспільства, відповідний до її здібностей.

23 Вікторія  
Проблема здорового способу життя зачіпає не тільки конкретну людину, але є державним завданням, що вимагає системного підходу. Тума ця тема є актуальною, бажаю успіху!

22 Аліна  
Стиль життя визначаться системою мислення і поведінки людини, які спрямовані на зміцнення і збереження здоров’я, забезпечення високої працездатності, нормального росту і розвитку.

21 Татьяна Георгиевна  
Актуальность здорового образа жизни вызвана возрастанием и изменением характера нагрузок на организм человека в связи с усложнением общественной жизни, увеличением рисков техногенного, экологического, психологического, политического и военного характера, провоцирующих негативные сдвиги в состоянии здоровья.

20 Ірина  
Щоб протягом всього життя людина була щасливою, не хворіла, займалась улюбленою справою, проводила свій час разом з близькими, необхідно вести здоровий спосіб життя. Удачі!

19 Антоніна  
Здоров’я людини - найвищі людські цінності.

18 Anna  
Добре бути здоровим, займатися тим, чим треба, й отримувати від цього задоволення. Здоров'я — найцінніший скарб, без здоров'я немає щастя. Бажаю успіху!

17 Ольга  
Здоровье – основное условие и залог полноценной и счастливой жизни каждого человека. Здоровье помогает добиваться запланированных целей, успешно решать основные жизненные задачи, преодолевать всяческие трудности. Актуальная тема, желаю удачи!

16 Марина  
Формирование установки на здоровый образ жизни является важнейшей задачей государства, так как образ жизни — определяющий фактор здоровья. Желаю успеха!

15 таранець світлана  
Ваша тема сучасна.актуальна і необхідна в сучасному житті.Досвід ваш буде в нагоді вчителям.Бо здорова дитина - здорова нація!Успіхів і перемоги!

1-10 11-20 21-24
Ім`я *:
Email *:
Код *:
 
 

Вхід на сайт

Пошук

Архів записів


Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • ІнтерБрама
 • Кафедра менеджменту
 • Портал інклюзивної освіти
 • Інновації та інноватика

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

   

  Copyright MyCorp © 2024
  Безкоштовний хостинг uCoz