ГоловнаРеєстраціяВхід Освіта Запорізького краю 2016 Вівторок, 21.03.2023, 06:46
  Виставкова зала Вітаю Вас Гість | RSS

 
 
Головна » Статті » ВИСТАВКОВА ЗАЛА » Запорізький район

ХМАРНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ У РОЗВИТКУ ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ УЧНІВ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
Категорія: українська мова та література Коротка характеристика роботи: елементи хмарних технологій на уроках української мови та літератури Кому призначена робота: для вчителів української мови та літератури Сьогодні уявити життя без комп'ютера, Інтернету та IT-технологій практично неможливо. Сучасні діти не проводять й дня без Інтернету з його соціальним спілкуванням та інформаційними ресурсами. Все це пояснює необхідність використання нових світових інформаційних розробок в освітній діяльності. Однією з інновацій в освітньому процесі, використовуваному в сучасному світі, є хмарні сервіси. Веб-інструменти дозволять урізноманітнити форми і методи організації навчання та спілкування між педагогами, учнями, їх батьками, оптимізувати методичну роботу вчителя, зробить навчання ефективним та цікавим. Матеріал буде цікавий вчителям української мови та літератури, а також педагогам, які цікавляться інноваційними методами навчання і прагнуть привернути увагу школярів до свого предмету.


Джерело: http://mojavystavka.blogspot.com/
Категорія: Запорізький район | Додав: (29.01.2016) | Автор: Павлюченко Людмила Михайлівна E
Переглядів: 2498 | Коментарі: 14 | Рейтинг: 4.0/86
Всього коментарів: 14
13 Ірина  
хмарні технології являють собою загальний термін для всього, що включає в себе поставку послуги хостингу через Інтернет - це не зовсім так. Інтерактивні дошки, сервіси для створення інтерактивних вправ, онлайн кросворди, щоденники, онлайн тести - як окремі сервіси, це все сервіси ВЕБ 2.0, платформа Мудл - це створення дистанційних курсів, а не хмарні технології. Ви використовуєте OneDrive, який є частиною хмари - Microsoft Office 365. А окремо пошта у Gmail - це поштовий сервіс, хмарний він буде у комплексі із Google Apps. Нажаль йде глобальна плутанина сервісів Веб 2.0 та хмарних технологій, тому у нас в області в цьому році будуть обласні семінари з цього питання.

14 ludaorlpavluchenko  
Дякую за роз'яснення! Хотілося б стати учасником подібних семінарів з метою підвищення власної професійної компетентності, щоб дізнатися про навчальні можливості "хмар" на практиці від фахівців.

11 Ирина  
Хотілось би більш конкретні приклади застосування саме хмарних технологій, бо приклади завдань у різних Інтернет-сервісах, які ви пропонуєте на своєму блозі не є хмарними технологіями.

12 ludaorlpavluchenko  
Дякую за коментар! Хоча я й тільки починаю освоювати хмарні технології, але я з Вами не згодна! Якщо коротко, то хмарні технології являють собою загальний термін для всього, що включає в себе поставку послуги хостингу через Інтернет. Основним завданням таких технологій є навчання будь-де і будь-коли. Саме тому на сторінках блогу розміщено інтерактивні дошки, презентації (учні можуть в зручний для них час відкрити їх онлайн та в цікавій, яскравій формі ознайомитися з навчальним матеріалом), виконати вправи (для самоперевірки) чи тестові завдання (відповіді надсилаються мені у вигляді таблички). Для зберігання матеріалів я використовує хмарне сховище даних OneDrive, а для спілкування з учнями електронну пошту gmail чи спілкування в соцмережах (декому вконтакті простіше надіслати листа). Вибачаюсь, якщо ви хотіли побачити тут електронні щоденники чи журнали (наш НВК з цією метою використовує сайт "Мої знання", який є однією зі складових всеукраїнського проекту "КУРС: Освіта"), можливо хмарний кабінет, чи хмарну вчительську, чи навіть курс на платформі LMS Moodle, я опанувала поки що лише такі елементи хмарного навчання. Скиньте, будь ласка, посилання на свої хмарні матеріали, дуже цікаво дізнаватися нове.

9 Євгенія Винник  
Людмила Михайлівна! Ваш матеріал дуже цікавий , ви творча людина! Продовжуйте працювати в цьому напрямку!

10 ludaorlpavluchenko  
Дякую за підтримку!!! smile Для мене є цінною Ваша думка!

7 Анна Берегова  
Дуже корисні й цінні матеріали. Сучасний підхід до викладання української мови й літератури. Творчих успіхів Вам!

8 ludaorlpavluchenko  
Дякую! Дуже приємно! smile

5 Олена  
Дуже гарный матеріал. Бажаю вам успіхів!))

6 ludaorlpavluchenko  
Дякую!!!)))

3 teacher  
Дякую! Мені дуже сподобався Ваш матеріал. Цікава і творча робота! Впевнена, діти із захопленням виконуватимуть подібні завдання!

4 ludaorlpavluchenko  
smile Дякую за підтримку і розуміння! Буду й надалі рухатися в цьому напрямку!

1 аноним  
Бред одна звезда!!!!

2 ludaorlpavluchenko  
У кожного свій рівень розвитку! І Ваш коментар говорить сам за себе! (хоча б розділові знаки грамотно розставили) smile

Ім`я *:
Email *:
Код *:
 
 

Вхід на сайт

Пошук

Архів записів


Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • ІнтерБрама
 • Кафедра менеджменту
 • Портал інклюзивної освіти
 • Інновації та інноватика

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

   

  Copyright MyCorp © 2023
  Безкоштовний хостинг uCoz