ГоловнаРеєстраціяВхід Освіта Запорізького краю 2016 Вівторок, 28.11.2023, 21:48
  Виставкова зала Вітаю Вас Гість | RSS

 
 
Головна » Статті » ВИСТАВКОВА ЗАЛА » Запорізький район

Проблемне навчання один з ефективних способів розвитку творчої активності учнів
Вибір даної теми обумовлений модернізацією освіти, де одним із напрямків є якість знань, пов’язана з підвищенням ефективності навчання з предметних дисциплін. До того ж вища школа і виробництво різко підвищують вимоги до середньої школи. Тому перед останньою постало завдання не лише дати учням суму знань із різних предметів, але й навчити кожного з них таких навичок розумової діяльності, за допомогою яких вони могли б самі ці знання здобувати самостійно, творчо застосовувати набуті знання на практиці.

Джерело: http://galina19012016.blogspot.com/
Категорія: Запорізький район | Додав: (08.03.2016) | Автор: Дашковська Галина Валентинівна E
Переглядів: 1351 | Коментарі: 34 | Рейтинг: 4.2/107
Всього коментарів: 331 2 3 4 »
33 Вероника  
Технологія проблемного навчання сприяє не тільки набуттю учнями необхідної системи знань, умінь та навичок, але й досягненню високого рівня їх розумового розвитку, формування в них здатності до самостійного оволодіння знань шляхом власної творчої діяльності, розвиває інтерес до навчальної праці; забезпечує грунтовні результати навчання.

32 Тетяна Олександрівна  
Цікаве,актуальне питання.Успіхів у Вашій творчій праці!

31 Юлия  
Нестандартный подход в подготовке уч-ся всегда дает положительный результат. Прекрасный опыт. Спасибо!

30 Тетяна  
Проблема сучасна, даже актуальна для сьогодення.

29 Коваль К.С.  
Галина Валентинівна ! Ваші уроки цікаві , тому що ви використовуєте все нове , перспективне , інноваційне , що дає вам можливість викликати інтерес та цікавість до вашого предмету . На ваших уроках панує ділова , творча атмосфера , де бажання , міркувати є ключем де учні охоче вступають в діалог один з одним , захищаючи свої думки і при цьому не бояться помилитися , бажаю успіху !

28 Валентина Хвостенко  
Проблемне навчання забезпечує можливість творчої участі учнів у процесі засвоєння нових знань, формування пізнавальних інтересів і творчого
мислення, високий ступінь засвоєння знань і мотивації учнів.Бажаю успіхів у реалізації проблемної теми!

27 Приходько І.Р.  
Учитель, який хоче мати високі результати навчання, повинен знати стилі пізнання своїх учнів, покладати це в основу організації спільної діяльності педагога і школярів на уроці.

Успіхів Вам!

26 Надежда Николаевна  
"Що легше,находувати дитину з ложки,чи навчити їсти самостійно" Звичайно навчіти! Саме проблемне навчання і вчить дитину логічно мислити,співставляти та аналізувати факти та явища,є поштовхом до Активної,творчої та пізнавальної діяльності.Бажаю успіхів та натхнення...

25 Антоніна  
Галина Валентинівна створює атмосферу самостійної пошукової діяльності школярів із розв’язання навчальних проблем, у ході якої формується нове знання, уміння, навички та розвиваються здібності дитини, активність, зацікавленість, ерудиція, творче мислення та інші особисто значущі якості.

24 Валентина Радченко  
Проблемне навчання є важливим засобом розвитку розумових здібностей учнів, їх самостійності та активності, творчого мислення. Бажаю успіхів і перемоги!

1-10 11-20 21-30 31-33
Ім`я *:
Email *:
Код *:
 
 

Вхід на сайт

Пошук

Архів записів


Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • ІнтерБрама
 • Кафедра менеджменту
 • Портал інклюзивної освіти
 • Інновації та інноватика

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

   

  Copyright MyCorp © 2023
  Безкоштовний хостинг uCoz