ВИКОРИСТАННЯ ХМАРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА УРОКАХ ГЕОГРАФІЇ
категорія: географія
коротка характеристика роботи: використання хмарних технологій в географії
кому призначена робота: для вчителів географії.
В сучасному світі відбувається стрімкий розвиток інформаційних технологій, які проникають у всі сфери життя людини. Те, що ще учора було прогнозами фантастів, сьогодні стає реальністю. І, звичайно, розвиток технологій не міг оминути освітню галузь.Як показує досвід розвинених зарубіжних країн, оптимальним рішенням проблем, пов’язаних із стрімким розвитком комп’ютерної техніки та відповідного програмного забезпечення є розбудова єдиного інформаційного простору та впровадження у навчально-виховний процес «хмарних технологій»
Хотілось би більш конкретні приклади застосування хмарних технологій, бо приклади завдань на вашому блозі не є хмарними технологіями. Сервіси: LearningApps, Simpoll, ThingLink більше відносяться до сервісів Веб 2.0 ніж до хмарних технологій
Дякую за ваш відгук, але я з ним не згодна. Адже, хмарні технології є частиною Web 2.0. І використання їх сервісів логічно обумовлена. Звичайно, я не спеціаліст в цій галузі, але намагаюсь розвиватися. Якщо ви маєте досвід з даного питанння, поділіться своїми наробками. Ця тема дуже цікава для мене і будь-яка інформація є максимально корисною.