Робота спрямована на виховання любові до України на основі народних традицій, дає змогу сформувати у дітей свідоме ставлення до своєї Батьківщини, родини, колективу однолітків.
Сучасний світ постійно змінюється. Безперервний потік нової інформації, застосування комп’ютерних технологій практично у всіх галузях життя суспільства впливають на формування дитини і на сприйняття нею навколишнього світу.
Чернігівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А. М. Темника, автор- Кікоть Оксана Іванівна , вчитель початкових класів
Управлінсько-методичний проект «Освітня перспектива» визначає перспективи розвитку Новобогданівської ЗШ І-ІІІ ступенів як освітньої системи, що розвивається та сприяє створенню інноваційного закладу освіти.
У блозі представлено досвід роботи методичного об'єднання інформаційно-математичного циклу Новобогданівської ЗШ І-ІІІ ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області.
Формування умов для збереження та зміцнення здоров’я учнів, навичок здорового способу життя як основи розвитку потенційних здібностей кожної дитини, її конкурентоспроможності, ініціативності й творчості
Творча група керівників гуртків КУ "Приморський районний центр дитячої та юнацької творчості" Терлецької Лілії Олександрівни, Гринь Надії Григорівни, Андреєвої Анастасії Олегівни
Використання техніки "Кірікомі-орігамі" в освітньому процесі старших дошкільників, розвиває конструктивні здібності, привчає дитину до точних рухів пальців кисті руки, вчіть концентрації уваги, розвиває творчі здібності, пам'ять.
Інформаційні технології освіти розширюють можливості освітнього середовища як різноманітними програмними засобами, так і методами розвитку творчості та креативності.
У відповідності з цією методикою значне місце на уроках займає засвоєння теоретичного матеріалу на основі узагальнено-співставлених правил, алгоритмів, узагальнюючих таблиць, графічних схем.
Комунальна установа "Районний методичний центр" Приморської районної ради - автор Алавацька І.В., методист з технологій, здоров'я та фізичної культури.
За допомогою нетрадиційних уроків можна вирішити проблему диференціації навчання, організації самостійної пізнавальної і практичної діяльності учнів, сформувати уміння здійснювати самоконтроль за навчальною діяльністю тощо.
Мета роботи: показати використання сучасних технологій у вигляді логіко-маніпуляційних ігор на уроках біології та їх вплив на розвиток важливих життєвих компетенцій учнів.
КЗ "Любимівська ЗОШ І-ІІІ ст." Вчитель хімії і біології Семенків О.М. Уроки хімії де учні опрацьовують різну інформацію та створюють плідні умови для розвитку критичного мислення
Інформатизація освіти нині є необхідною умовою поступового розвитку суспільства. Вдосконалення інформаційних технологій займає важливе місце серед численних нових напрямів розвитку освіти.